Boat support made of polyurethane
Item no.
PU-BO-300-S-H
| Bore: | M10 |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Height: | 39 mm |
| Inner core: | Wood |
| Length: | 198 mm |
| Material: | Polyurethane |
| Shore hardness: | 55 A |
| Width: | 300 mm |