Boat support made of polyurethane
Item no.
PU-BO-780-S
| Bore: | M8 |
|---|---|
| Colour: | Black |
| Height: | 37 mm |
| Inner core: | Wood |
| Length: | 119 mm |
| Material: | Polyurethane |
| Shore hardness: | 50 A |
| Width: | 778 mm |