Padded support
Item no.
PU-AG-250-S
| Biocompatibility: | Yes |
|---|---|
| Bore: | M5 |
| Flame retardancy: | Yes |
| Height: | 24,5 mm |
| Inner core: | Wood |
| Length: | 252 mm |
| Material: | Polyurethane foam |
| Shore hardness: | 35 A |
| Width: | 54 mm |