iMPAC inner tube 250x50 mm (10x2")
Item no.
S250/50-AV-W-7777-IMP
| Brand: | iMPAC |
|---|---|
| DIN-Norm: | DIN7777 |
| ETRTO: | 54-152 |
| GTIN: | 4026495088114 |
| iMPAC-Nr.: | 2561007 |
| Outer diameter: | 250 mm |
| Size (inches): | 10x2" |
| Tyre width: | 50 mm |
| Valve: | Schrader |
| Valve angle: | 90/90° |