iMPAC inner tube 400x100 mm (4.00-8")
Item no.
S400/100-AV-IMP
| Brand: | iMPAC |
|---|---|
| DIN-Norm: | TR13 |
| GTIN: | 4026495088282 |
| iMPAC-Nr.: | 2575107 |
| Outer diameter: | 400 mm |
| Size (inches): | 4.00-8" |
| Tyre width: | 100 mm |
| Valve: | Schrader |
| Valve angle: | Straight |