Polyamide wheel 125x32 mm
Item no.
KNG129
| Bearing type: | Plain bearing |
|---|---|
| Bore: | 12 mm |
| Carrying capacity: | 200 kg |
| Hub length: | 50 mm |
| Outer diameter: | 125 mm |
| Rim: | Polyamide |
| Rim colour: | White |
| Tyre: | Polyamide |
| Tyre colour: | White |
| Tyre width: | 32 mm |